Курси польської мови

  • курси польської мови (рівні А1-С2) – для молоді та дорослих
  • підготовка до співбесіди на отримання Карти Поляка
Наші вчителі – це дипломовані українські викладачі-полоністи та родовиті поляки. Саме це допоможе Вам відразу говорити “живою” й “чистою” польською мовою, що, в свою чергу, дозволить Вам почуватися в Польщі вільно і впевнено.


Пропонуємо індивідуальні заняття або заняття в міні-групах. У процесі навчання ми використовуємо лише найновіші дидактичні матеріали й методи, які є гарантією Ваших швидких успіхів та відмінних результатів у вивченні польської мови. Індивідуальний підхід до кожного студента.

Після закінчення курсу Ви отримуєте Сертифікат.

З нами Ви не лише вивчите польську мову, але й пізнаєте польську історію, культуру і традиції.

Де навчаємо?

Там, де зручно Вам! - у наших офісах в Києві (м.Університет, пр.Червонозоряний, м.Лівобережна, м.Олімпійська, м.Мінська), маючи можливість працювати в групі або ж індивідуально з викладачем, у Вас – вдома чи в офісі – напряму або по скайпу- працюємо також з корпоративними клієнтами Ранкові, денні та вечірні години. Групи вихідного дня.

Для кого?

Дітей, молодь та дорослих. Студентів і бізнесменів.Лікарів, економістів, юристів, які планують розпочати роботу в Польші.

Наші досвідчені викладачі готові навчити Вас мові будь якого рівня складності.

Наші вчителі – це дипломовані українські викладачі та родовиті поляки. Саме це допоможе Вам відразу говорити “живою” й чистою польською мовою, що, в свою чергу, дозволить Вам почуватися в Польщі вільно і впевнено.

З нами Ви не лише вивчите польську мову, але й пізнаєте польську історію, культуру і традиції.

З ким співпрацюємо?​

Наш багаторічний досвід та міцні й широкі контакти у Польщі дозволяють нам співпрацювати із школами і вузами Польщі, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями. Тому ми завжди радо допоможемо Вам знайти бізнес-партнера чи цікавий для вас вуз у Польщі.

Ми раді вимогливим клієнтам! Тому завжди зможемо відповісти на всі запитання щодо мовних, юридичних чи культурних аспектів, пов׳язаних із проживанням у Польщі.