Польща на колесах! New!

Польсько-Український Освітній Центр і TOURGOURMANIA Клуб неквапливих подорожей запрошують всіх охочих взяти участь в проекті «Польська на колесах» - вивчення польської мови в умовах подорожі. 

В рамках проекту плануються: 

1.Серія подорожей вихідного дня «Поляки в Україні» 
2. Курси-подорожі «Польська на колесах» по Польщі 
Всі заходи розраховані на невеликі групи (до 6 участників) та супроводжуються викладачем. 

В листопаді пропонуємо такі подорожі: 

14 .11.2015 «Поляки в Україні»: Київщина: Бронницкі і Хоєцькі. Маршрут: Біла Церква, дендропарк Олександрія, Томашівка), клубна поїздка вихідного дня. Тривалість 10-11 годин. В програмі: прогулянка парком Олександрія (садиба Броницьких), огляд пам’яток Білої Церкви, далі - садиба Хотецьких і скит Свято-Введенського монастиря в селищі Томашівка. А головне - спілкування по-польськи протягом всієї поїздки. 


21.11.2015 «Польська на колесах» по Польщі: 10-ти дений клубний мовний тур по маршруту Київ-Варшава-Люблін. В програмі: Знайомство з Варшавою, Любліном, Казимеж-Дольним. Вивчення мови в реальних умовах: прогулянок містом, під час відвідування музеїв та огляду визначних пам’яток, обіду в ресторані чи пересуванні громадським транспортом. Максимальне «занурення» в мовне середовище - від початку до завершення подорожі.